Voda v Obci
Vážení občané,
z důvodů dlouhodobě suchých období je na území středočeského kraje nižší hladina podzemních vod. Nejen Kšely ale i okolní obce se potýkají s výpadky dodávek pitné vody.
Prosím, využívejte pitnou vodu z vodovodního řádu ale i z vlastních studní hospodárně. Připomínám platný zákaz zalévání zahrádek a dopouštění bazínů z obecního vodovodního
řádu, prosím o maximální využívání dešťové vody.
Při delším výpadku dodávky pitné vody, nebo při potřebě dodávky většího množství pitné vody kontaktujte starostu či místostarostu obce.
Děkuji za pochopení.
Vít Pivoňka
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
26. 5. 2026 7:00
Datum poslední aktualizace:
8. 6. 2026 8:02